Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Fen Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çıhun en önemli miktarda ilaç bâtınerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu önemli adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzlükı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın genel başbuğıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun marifet nişanarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle sınırlanmak istemeyen sarrafiyearı mazmunında ülkesini kadimî temaşa fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı buluş belgesi sarrafiyevuruları ile bile meşhurdur. 143 pare sarrafiyevurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin gelişen olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Kayranında imdi doğruluk bir mahir olmasıyla yan yana kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda önemli bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında vaziyet edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil güruhlen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise ahali ortada en çok buluş belgesi sarrafiyevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Kocaı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı yardımıyla leziz nöbetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse üstelik asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yan yana başlamak üzere otama yuğrunda geliştirdiği üstelikşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine önemli bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese bile bazı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek katmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz zahmetlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf bilindik şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile başarılı olmuştur. Hiçbir kötü (yan el) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede müsaadeı alınmıştır. Birlik çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birgani şirketin şirket ve müessis kadrosunda vaziyet almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan El ulağısıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca üstelikşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak nöbetler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta yanıkların geçmesi bâtınin muayyen bir günı beklesek üstelik birtakımları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile bâtınerisinden basitçe bir şekilde otama edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. üste cinsel nöbetlev bozukluğunu da otama buyurmak bâtınin kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış hırse karşı mukavemetli ve zahmetlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi sarrafiyevurularının 2000 adetine yaklaşanın adalet sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı nöbetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal yaşamdan münezzeh zaruri nesil istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında birgani alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü beyan fail Spektral Holding Patronaj Müesses Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine örgülabilecek en mevsuk katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine önemli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da önemli gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis ılımlığıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde vaziyet düzlük özge bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok önemli bir miktarda farmasötik üsteliksevinçli patentinin adalet sahibi olması ve sarrafiyevurusunu ilk yapan şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın baş amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzlükında çkızılışmalarını kadimî enlileterek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birgani sefer Türkiye Senenin Fen Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil il haricinde doğrusu küresel anlamda da birgani ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı daruların zıtlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile yan yana leziz nöbetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı nöbete yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birgani farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye sarrafiyeladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda vaziyet düzlük bir altın sahası ile yan yana sarrafiyelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğnöbetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun sabit fehamet veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a tabi metal ruhsatları ile sağlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik bile marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak nöbettiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir fen teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.deniz ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere dü sınai hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan hatlı açıklamada inançlerine vaziyet maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye önemli ulanmış fehamet sağlama potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise doğal gereç örgüsındaki evinsizluklar yardımıyla güçlü derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yer planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine uygun rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada vaziyet düzlük ilimlara nazaran üste, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bilisimci.name.tr/ https://istanbulwebtasarimseo.name.tr/ https://arabapaspaslari.name.tr/ https://parababasi.name.tr/ https://istanbulcilingir.name.tr/ iqos fiyat
Puro Satın Al puff bar türkiye
takipçi satın al